Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van, hogy nem tölt a...

Az miért van, hogy nem tölt a torrentem?

Figyelt kérdés
Ha beteszek egy filet, akkor csak keresi a seedeket, de nem kapja, pedig vannak. A trackersnél azt írja, hogy scrape rendeben, nem is frissít. Ja, és a jobb alsó sarokban is pipa van.
2016. szept. 3. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kattints rá duplán a pipára a jobb alsó sarokban és futtasd le a teszteket. Ha az rendben akkor egyszerűen csak senki nem akarja éppen tőled tölteni, nagy erre az esély főleg ha sokan seedelnek és kevesen leechelnek azaz töltenek le. (ja meg privát tracker pl ncore esetén DHT-t és peerkicserélést kapcsold ki hogy minden feltöltés számolva legyen)
2016. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok és már kicsit fáradt azt hittem a seedeléssel van baj. Nem blokkolja valami pl. tűzfal? Más torrentek pl. [link] működnek? Kényszerített indítás (jobb klikk menü)? Esetleg ide menj be %appdata%/utorrent (fájlkezelő tetejébe másold be) és a resume.dat töröld ki
2016. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kényszerített indítással elindult. Lefutattam egy tesztet és ezt írta ki:Server closed the connection.(10054) Ezt, hogy lehet kijavítani??
2016. szept. 4. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még egy tesztet lefuttatsz akkor is ezt mondja? Lehet csak ideiglenes hiba volt. Ha minden csak kényszerített indítással megy nézd meg Beállítások -> További beállításokban a várósornál az aktív torrentek max. számát, aktív letöltések max. számát, és az ütemezőnél hogy mi van beállítva, meg az adatátviteli korlátot
2016. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A beállításokban nem lehet hiba, mert nem nyúltam hozza. Továbbá már több tesztet lefuattam és mindig ugyanzat írta ki. Ha ideiglenes lenne, akkor már megjavult volna, mert egy jó ideje( kb. 6 hónapja) így van. Már próbáltam új lichensel is, de azzal se ment. Szerintem csak úgy megjavulna, ha újra rakám a windwosot, csak akkor egy csomó játékmentésem odalenne. Szerintetek is csak így lehetne megjavítani??
2016. szept. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!