Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt lassan a torrentem?

Miért tölt lassan a torrentem?

Figyelt kérdés

15 megás netem van, egyedül csak az én gépem van bekapcsolva, semmilyen más program / böngésző nem fut, 1 db torrentet töltök le (GTA IV PC VERSION - 13.9 GB).

A Thepiratebay-on 1396 seeder van írva, a Bittorrenten (mert azt használok, 7.8-ast) pedig 1.860 seed -et jelez.

6-7 kb/s -el tölt, de most épp a maxra ugrott, 22 kb/sec...

A legnagyobb sebesség amivel töltöttem 2 MB/s volt..

15 megás netért fizetek és csak 2 MB-al tölthetek max?..

Tudom hogy sokmindentől függ, a seedek számától, az oldaltól, de valamit nem lehetne csinálni?

Hallottam már olyanról is hogy a Bittorrent beállításainál kell valamiket átírni és akkor engedi 4-5 Mb/s-el is tölteni akár. Hallottam csalásokról, Cheatengine-s hackelésről..

Ti mit ajánlanátok?


2013. okt. 18. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

15 Megabites a net.

2 MegaBájt/s = 16 Megabit/s, ami még több is mint az elvi maximum.


A programokban nincs olyan beállítás hogy majd hirtelen gyorsabban töltesz, eleve nincsenek korlátozva.


Ahhoz, hogy 15 MBps sebességgel tölts, egy 120 Megabites netet kell megvenned, ilyen éppen van is kínálatban.

Ha csalsz csak kitiltanak, illetve azt feltöltéshez használják, letölteni nem fogsz vele gyorsabban.

2013. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól is függ mennyi Peers van (Le) mert ha sok egy idő után kiakad pl 95% nál de hogy ha nem tölti többel akkor keress más torrentet mert ez nem fog működni hogy a meghackeled a NASA akkor se...
2013. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már értem :)
2013. okt. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!