Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A qBittorrent UI jelszót kér....

A qBittorrent UI jelszót kér. Valaki leírná magyarul, hogy kell mégis megnyitni?

Figyelt kérdés

Ez volt a szöveg: Exit or kill qBittorrent process. Mivel sehol sincs végeredményben a qBittorrent, ezért nem tudok kilépni belőle) Open qbittorrent. Ini with a text editor, refer to here to see where it is located. Remove the following lines: [Locking] password=<encrypted_password> locked=true Save the file Start qBittorrent again Lefordítaná nekem valaki?Nincs a programok között a qBittorrent, tehát törölni sem tudom,kilépni sem tudok belőle, és megnyitni sem tudom. A tálcán, az óra mellett van egy ikonja. Ha arra kattintok, UI jelszót kér.

Ha a fenti procedúrát megcsinálom lesz rendes ikonja, és tudom használni?



#qBittorrentjelszó
2016. szept. 9. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A szöveg lényege, hogy a qbittorrent.ini fájlt keresd meg és nyisd meg szövegszerkesztővel, és töröld ezt a sort:


"[Locking] password=<encrypted_password> locked=true"


Szerintem így lesz:

[Locking]

password=<valami-kódolt-karaktersor>

locked=true


És akkor csak a password és locked sorokat töröld, vagy kommenteld ki.

Fájl mentés, progi kilép és újra elindít.

2016. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Privire: Nem tudom, szoktál-e használni pl. Total Commandert használni. (Ha jól sejtem, akkor Windows-ról van szó.) De akár egy sima fájlböngészőből is megnyithatod. (A Word-öt felejtsd el, az erre nem jó!)


Közben megtaláltam az oldalt is.

[link]


Szóval megkeresed ezt:

C:\Users\<username>\AppData\Roaming\qBittorrent\qbittorrent.ini

nyomsz rajta egy jobb gombot és megnyitás (vagy megnyitás szerkesztésre, nem tudom, most nem Windows-on vagyok), megkeresed benne az említett sorokar, és kitörlöd. Mentés, bezár, qbit. progi újraindít.

2016. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a <username> a felasználói nevedet jelenti.
2016. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Légyszi ne priviben, mert mást is érdekelhet a megoldás.

Próbáltad újraindítani a gépet a sorok törlése után?

És én ugyan azt írtam, hogy a [Locking] sort ne töröld, de próbáld azt is törölni.

2016. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!