Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a win 7-et 10-re...

Kupicalajos kérdése:

Hogyan tudom a win 7-et 10-re felfrissíteni anélkül, hogy elveszne az adobe premiere pro munkám?

Figyelt kérdés
A premiere pro minden összesége a c meghajtóra van téve és félek. hogy a készülő frag movie-m odavész ha fel frissítem az op rendszerem windovs 10-re.

2016. szept. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Frissitéskor nem kéne elvesznie semminek. Sem programnak, sem személyes fájloknak (beleértve a munkád), szóval szerintem előrször készits biztonsági mentést, ha biztosra akarsz menni, aztán indulhat a frissités... amúgyis, ha ez a munkád, akkor úgyis illene hogy legyen mentésednek. (Frissités ide vagy oda, mert hardverhiba bármikor lehet)
2016. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
Láttam már olyan programot amit eltüntett és akkor se lett meg amikor vissza lett rakva 7-re. De előtte mentettem a particiót, így könnyű volt visszaállítani.
2016. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 7-ről,10-re történő frissítést egyébként sem javaslom, mert lehetnek később problémák a rendszerrel.

A Premiere pro alapértelmezés szerint a Dokumentumok mappán belül, egy Adobe mappába ment mindent. Persze ha ez a programon belül meg lett változtatva, akkor nem.

Én ezt szoktam lementeni, majd újratelepítés után csak visszamásolom ugyan oda, és ismét megvannak a presetek, és az egyedi mentéseim. (Betű, felirat, stb)

2016. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha legálisan frissítesz Windows 10re akkor elvileg megmaradnak a cuccok.(vagy legalábbis én így tudom, de nem vagyok benne biztos)
2017. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!