Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a GTA SA...

Miért nem megy a GTA SA Multiplayer? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Windows 7-em van.

Tehát, az a problémám h nem megy a SA-MP.

Először is, amikor elindítom a SA-MP-t, akkor átvált Win7 1szerű színekre. Ezzel nincs is semmi gond. Régebben akkor volt a probléma, amikor bejött volna a 2. képernyő ahol a töltőcsík van, akkor ott azonnal kidobott SA-MP Errorral, a temérdek hibakóddal (0xF43EB2 meg ilyenek), majd ha reportoltam, akkor thanks for reporting, ha OK akkor visszaáll a színösszeállítás és kilép. Ekkor 1 SA újratelepítés megoldotta a problémát. De viszont, ha 1x elindítom a SA-MP-t, akkor ha újraindítom a gépet, telepíthetem is újra. Ez is nagyon (K...) zavart. Na de most, most megjelenik a töltőképernyő. Elindul a feléig. A kocsikat (ami a csík felénél van), még betölti, utána ugrik 2-t, és lehúzza, megint jön a SA-MP Error a 0xF4C3ED2 (ez csak példa) hibakóddal stb... és amikor újratelepítem, ugyanez van.


Újratelepítés nem segít.

Ha törlök minden fájlt a Rockstar Games-ből, az se segít.

Lécci segítsetek, mert már nagyon kivagyok!


2010. ápr. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
a single megy?
2010. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem
2010. ápr. 22. 17:48
 3/3 anonim válasza:
Hát..:) Ha a singleplayer se megy akkor baszhatod sztem nem jó maga a gta-d keress egy újat..
2011. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!