Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-en, hogy lehet a...

Windows 10-en, hogy lehet a profil jelszava nélkül belépni? Esetleg alaphelyzetbe állítani cd nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy acer notebookom,a tegnapi nap folyamán bejelentkeztem az emailemmel és hozzá csatolta a windows10hez és rendszergazdává tette.Tudtam hozzá a jelszót de ki akartam törölni,hogy ne kérjen jelszót a törlés sikerült de még mindig jelszót kér és nem fogadja el amit eddig elfogadott.

2016. szept. 11. 10:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
4.1es verziót lehet letölteni mindenhonnan,megnéztem a két linket ki van írva,hogy támogatja a win 10et de amint megnyitom a programot és kiválasztom,hogy pendrivera rakja rá ott csak win 8.1ig lehet.. :S
2016. szept. 11. 17:41
 12/16 A kérdező kommentje:
Mindegy úgy látom nem lehet ezt megcsinálni.Holnap elviszem inkább,hogy rakják újra az a biztos... De totál nem értem a win10 készítőit,hogy engedély nélkül csak úgy,hozzá szinkronizálja az emailt a rendszergazda fiókhoz...
2016. szept. 11. 17:43
 13/16 CspCsj ***** válasza:
Attól hogy a Win8-at lehet kiválasztani szerintem a WIn10-es is fogja kezelni. Egy próbát megér...
2016. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem segített sajnos
2016. szept. 11. 18:35
 15/16 CspCsj ***** válasza:

Akkor még itt a második módszert (Method 2) próbáld:

[link]

2016. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 CspCsj ***** válasza:

Ez a program is megér egy próbát:

[link]

2016. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!