Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 továbbra is...

A Windows 7 továbbra is erőlteti a frissítést Win 10-re?

Figyelt kérdés
Ha most veszek egy Dosos gépet és feltelepítem a 7-et, muszáj frissíteni vagy hogy van ez?

2016. szept. 11. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lipsik használnak Winfost. A derék munkásemberek DOS-t használnak vagy Linuxot, mert mi szeretjük ha az oprendszer elindításával is munka van. Ti lipsik meg meg benyomtok egy gombot és hátradölve nézitek, hogy töltődik be a Winfos. Ahhoz sok ész kell mondhatom.. A Windows amúgy egy ballibes termék, a burzsujoknak való. A derék hazafiak nem tesznek elvből se azt a gépükre. Mi derék emberek, nem hagyjuk magunkat elpuhulni, a Winfos adta látszólagos kényelemtől. Üdv. Egy hazafi.
2016. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DjImipapa ***** válasza:
83%

1-es, te totál hülye vagy....:)

Válasz, w7 eddig a legstabilabb rendszer(szerintem), ha kilövöd a frissítéseket, különösképpen a w10-re utalót, többé nem zaklat....:)

2016. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hol/hogy tudom megtenni?
2016. szept. 11. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kellene kikapcsolni a frissítéseket?

Az ingyenes frissítés Windows 7-ről 10-re már több mint egy hónapja véget ért.

2016. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DjImipapa ***** válasza:
windows update résznél egyrészt, másrészt start menü keresőbe beírod: services.msc, a megjelenő ablakba megkeresed a windows update-t, majd tulajdonságoknál leállítod, és tiltod.... cserébe a proci, és a memória alig dolgozik majd, mert nem keres folyton....
2016. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már nem ajánlja fel a Windows 10-re frisítést júli 29 óta, de ha akarsz továbbra is tudsz rá frissíteni, mert van rá egy kis kapu. az akadálymenetesítési program keretén belül még megharározatlan ideig él az ingyenes frisstés lehetősége: [link]


A frissítések letíltását nagyon nem ajánlom, mert úgy a tűzfalad totál sebezhetővé válik és özönleni fognak be a vírusok és kártevők a gépedre.

2016. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DjImipapa ***** válasza:
Tűzfal eleve lecserélendő egy smart security-re....akkormeg?
2016. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor is érdemes fogadni a frissítéseket, mert folyamatosan javítgatnak, foltozgatnak velük dolgokat. programok futhatnak szarabbul amiatt, ha nem up-to-date a rendszer. Szerintem nem éri meg rizikózni vele, főleg hogy hátránya sincsen. A frisitések idejét elég jól személyre lehet szabni a Windows 7-ben és a 10-ben is.
2016. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#1 Na mi van elszabadultál a diliházból, mély sötét nácikám?


Kérdező

Már nem erőlteti, frissen felraktam egy windows 7-et és nem települt ilyen frissítés.

2016. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!