Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elp! Felvan telepítve a...

Elp! Felvan telepítve a Microsoft Orffice 2007 és a nyomtató is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na már most az a bajom, hogy ha nyomtatni szeretnék (mondjuk world dokumentumot) akkor az az ablak jön ki ami a Microsoft Office OneNote 2007-re hallgat. De én ezt nem akarom, hogy így ezen keresztül nyomtassak. Most a nyomtatót telepítettem rosszul, vagy a Microsoft Office-t? Hogy tudom azt megcsinálni, hogy ne azon a OneNote-on keresztül nyomtassak?
2010. ápr. 22. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Tehát, rákattintasz a nyomtatásra, megjelenik egy kis ablak. Az ablakban van legfelül a név, státusz, tipus stb... Kattints rá a névre és megfog jelenni legfelül a OneNote és alatta a nyomtatód tipusa vagy mi, na azt válaszd ki és nyomtass! Ennyi az egész
2010. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

.



Még soha nem nyomtattál semmit?


Ha bármilyen dokumentumot nyomtatni szeretnél, előbb megnyílik a hozzá beállított szerkesztő programmal.

Ha nem az OneNote kell neked a megnyitáshoz, akkor a fájlnévre kattints jobb gombbal, a jobbfombos menüben válaszd a Társítást. Azon belül pedig válaszd ki azt a progit, amit szeretnél hogy a doksid megnyissa. Pl Microsoft Word.

Ezt követően ha nyomtatni szeretnél, ez fog megnyílni.


[link]



.

2010. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már nyomtattam, de akkor nem nagyon jött ki a OneNote-os ablak. És nekem az a lényeg, hogy az ne jöjjön ki. :D Így már remélem menni fog:D Köszönöm a válaszokat. :))
2010. ápr. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!