Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem FreeDOS alatt...

Hogy telepítsem FreeDOS alatt a Win7-et pendriveról?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam, hogy betölti a telepítőt, de azt írja, hogy "Nem található eszközillesztő. Győződjön meg arról, hogy a telepítési adathordozó tartalmazza a megfelelő illesztőprogramokat, majd kattintson az OK gombra." Tallózásnál hiába választom ki a pendrive-ot, nem hatja meg.

2016. szept. 16. 09:16
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Ha kék USB3-as csatlakozóba dugtad, akkor próbáld fekete USB2-esben is.

[link]


Ha csak kék USB3 van a gépen, akkor valószínűleg integrálni kell az USB3 driver-t.

Itt az #5 hozzászólásban van egy leírás: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__8..

2016. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne használd az usb3.0-át mert nem fog menni.

A pendrive sem mindegy.

[link]

2016. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Usb 2-n próbáltam... Ultimateél és starternél is ugyanez van. Most próbálom a Home Premiumot, de nem fűzök hozzá sok reményt.
2016. szept. 16. 10:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Sima mezei maxell pendrivera írtam ki isoból Rufusszal.
2016. szept. 16. 10:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Most is azt írja, hogy "Egy CD/DVD- meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik. Ha az illesztőprogram hajlékonylemezen, CD-n vagy DVD-n, illetve USB flash meghajtón található, helyezze be a lemezt, vagy csatlakoztassa az eszközt most. Megjegyzés: Ha a Windows telepítési adathordozó a CD/DVD-meghajtóban van, ennek a lépésnek az idejére eltávolíthatja."

Rámegyek a tallózásra, kiválasztom a pendriveot, és akkor írja, amit az előző kommentben írtam.

2016. szept. 16. 10:22
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Gyári telepítőt használsz?

Próbálj olyat, ami tartalmaz frissítéseket. (privátban küldtem linket)

2016. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt a CDs mizériát dobta a telepítő állandóan ugyanis bár a BIOS felismerte a pendriveomat, onnantól hogy betöltődött a Windows Setup már kiakadt az USB 3.0-án hiába volt 2.0ás slotba dugva. Megoldás az az volt, hogy BIOSból le kellett tiltani az USB3 támogatást, feltelepíteni a wint és utána vissza lehetett kapcsolni.
2016. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!