Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az összes játékom pixeles!...

Az összes játékom pixeles! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindegyik játékomban pixelesek a vonalak. Mindegy milyen felbontáson vagyok, mindegy milyen nagyra veszem az élsimítást, semmi sem válik be, még full hd felbontáson 8x msaa-val is próbáltam, ott látszik valami javulás, de még ott sem az igazi. Még videókártyát is cseréltem egy újra, de az sem vált be. Néztem teszteket a konfigommal, de ott egyáltalán nem pixelesek a vonalak. Talán valami baj lenne a processzorommal? Volt egy 450W-os tápom, de az elromlott és utána raktam bele egy 420w-osat, 1-2 napra, aztán vettem bele egy 600w-osat. Amikor a 420 w-ot volt benne onnantól kezdődött ez a pixelesedés, de azóta már cseréltem vidikártyát.

A konfigom:

i3-4160 3.6 GHz

GTX 950 2 GB

8 GB RAM

Cooler Master 600 W


2016. szept. 18. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
dammmm, video kártya driver tedd újra azt k
2016. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam újrarakni a videókártya drivert.
2016. szept. 18. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van másik monitor vagy tv próbáld ki azzal ha nem tedd újra a gépet
2016. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Újrarakni újraraktam már, de másik monitorral kipróbálhatom majd. Majd tájékoztatok az eredményről
2016. szept. 19. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
ja meg csak játékban pixeles vagy a videók youtube stb?
2016. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak a játékok azok.
2016. szept. 21. 16:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másik monitorral, de azzal is rossz. Mivel lehet a baj?
2016. okt. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!