Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TeamSpeak3 MusicBot beállítása?

TeamSpeak3 MusicBot beállítása?

Figyelt kérdés

Igazából a MusicBotot beállítottam, és működik, jó minden, de van egy kérdésem.


Windows 10-em van. Ugye jobb alul a hangerő állításánál ki lehet választani, hogy Line 1 vagy Realtek vagy stb. és akkor mindent, amit én csinálok, azt hallják, és tulajdonképpen a zenét, amit én játszok, azt is a TS-en hallom, nem pedig én magamnak, mert ha jobb alul állítom be, az azt jelenti, hogy bármilyen hang, amit a gépem kiad, beleértve a játék hangokat, azt a TS-en fogom hallani, és így mások is hallják a zenét és a játékhangokat is, pedig csak a zenét kellene. Annyi az előnye, hogy így YouTube-ról is tudok lejátszani, mert azt is hallani fogják. Most akkor jön a megoldás, ne a fő-hangnál állítsam be a Line 1-et, hanem csak a zenelejátszóban, és akkor csak a zenét fogják hallani, mást nem. De itt jön a kérdésem, akkor a YouTube-on hogy lehet külön beállítani a Line 1-et? Továbbá, a minőséget hogy lehet jobbá tenni, mert oké, hogy virtuális, de a Virtual Audio Cable-ben nem lehet valamit állítani?



2016. szept. 18. 18:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!