Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32 bites Windows7-ről szeretné...

32 bites Windows7-ről szeretnék váltani windows10-re, lehetséges? (többi alul)

Figyelt kérdés

32 bites Windows7-ről szeretnék váltani windows10-re,de nincs cd olvasóm ezért cd-ről nem tudok telepíteni!!

Ha a gépről próbáltam telepíteni akkor miután rákattintottam a setup exe.-re ezt írta ki:"A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával..."

Hogyan telepíthetném fel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 19. 16:54
 1/5 lali51 ***** válasza:
rufus nevű programmal írd ki pendrájvra a lemezképfájlt, és arról bootolj be.
2016. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
2016. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Ki kell írni a dvd lemezt pendrive-ra.


1. Vagy beolvasod egy másik gépre és lemented ISO-ként, vagy letöltöd msdn-ről a Wind10 ISO-t.

2. RUFUS-szal vagy ezzel [link] kiírod pendrivera. Ez az utóbbi úgy tudom le is tudja tölteni a megfelelő lemezképfájlt.

3. A laptop indításánál F8-at nyomkodsz, (valószínűleg) bejön a BOOT MENU, ott ki tudod választani, hogy USB-ről bootoljon a laptop.

2016. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lali51 ***** válasza:
Ha nincs 4Gb ramod akkor a windows 10 32 bittes lemezképfájlt töltsd le és azt telepítsd.
2016. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. sikerült telepítenem :)
2016. szept. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!