Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok egy mappát jelszóva...

Hogy tudok egy mappát jelszóval le védeni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szerveren vagy a helyi számítógépen?


gépen külön szoftverrel, vagy OS függő, mert a windows egyes verzióiban van a bitlocker.


Linux alatt gondolom szintén valami szoftvercsomagot kell telepíteni.

2016. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Helyi számítógépen. Am Total Commanderbe gondoltam ha lehet. Meg dvd re majd így szeretném ki írni le védve. De nem úgy szeretném hogy keljen hozzá egy külön program hogy fel lehessen nyitni. Hanem csak simán kérje nekem a jelszót. Amit be írok és lehessen át másolni gépre.
2016. szept. 19. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Winrar-ral is becsomagolhatod jelszavasan, szerintem azzal jársz a legjobban. (és minden gépen van kb)
2016. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csomagolás nélkül nem lehet jelszavat adni neki?
2016. szept. 20. 02:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Volna egy kérdésem ezzel a módszerrel kapcsolatban.


https://www.youtube.com/watch?v=BY_v8PcYeH8


Ha le védek így egy mappát win7 en és ki írom lemezre. Majd win 8 vagy 5-10évvel később a jövő operációs rendszerein meg fogom tudni ezt nyitni? Úgy értem fel ismeri majd ezt így?

2016. szept. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!