Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megcsinálni?

Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Szóval szerkesztettem egy képet: ( [link] )

Viszont nagyon látszódik hogy magamat oda szerkesztettem,valaki esetleg tudna segíteni hogy ne üssön ennyire el tőle,és ne látszódjon hogy szerkesztettem?A .psd-hez link ha esetleg valaki önkéntesen segítene és ezer köszönet

[link]



2016. szept. 19. 17:47
 1/4 tabaki ***** válasza:
A tegnapi kérdésedre elég jól elmondták, mik a bajok, és ehhez még hozzátenném, hogy nagyon rátapadsz az ajtó bal oldalára, így egy kissé idétlenül értelmeződik a körvonalad. A kivágás tökéletessége volna az egésznek a lelke, ehhez képest finoman szólva is trehány. A cipő részleges besötétedésével valami egészen furcsa körvonalú topánka alakult ki, ami erőszakkal odarántja a szemlélő figyelmét. Minek? Ha rám hallgatsz, talán jobb lenne szép finoman kiradírozni, hogy egyáltalán ne is látsszon. Nem értem, hogy mi szükség van az egésznek erre a mosott szürke alaptónusára. Miért nem lehet egy keményebben kontrasztos, fekete-fehérebb, valamivel elvontabb tónusskálát használni? Szerintem profilképnek mindenesetre jobban mutatna.
2016. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megfogadtam tanácsod, kicsit jobbra raktam, illetve újra kivágtam, jóval finomabban viszont még mindig látszódik azért a PH..Milyen módszerekkel lehet "egybe olvasztani" hogy ne üssön el ennyire a 2 egymástól?

Az új kép:

[link]

2016. szept. 19. 21:28
 3/4 tabaki ***** válasza:

Ne privátba. Így legalább más is látja, és csinál neked jobbat.


Egy kísérlet:

[link]

Főleg a tónusokat keményítettem föl (fényerő-kontraszt), és többé-kevésbé megpróbáltam eldolgozni az éleket. Ideiglenesen ide raktam a PSD-fájlt (gőzöm sincs, Photoshopban hogy jelenik meg, mert Gimpet használtam):

[link]


A kép feketéi még kissé szürkék, itt van két tovább keményített próba:

[link]

[link]


A képrészletek színbéli összehangolását leginkább a színegyensúly, az árnyalat-telítettség és az említett fényerő-kontraszt funkciókkal tudod megoldani. Ezek gimpes megnevezések a Photoshopban eltérhetnek.


Utóirat: Nem tudom, mi a fjata színhatás :)

2016. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,tényleg nagyon jól jött ez a "kis" segítség és lehet hogy először kicsit jobban kellene tanulmányoznom a gimp-et legalább míg a "fogalmakat" tanulnom meg.Ezer hála!
2016. szept. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!