Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winrarral való csomagoláskor...

Winrarral való csomagoláskor az jön be hogy nem találom a külső tömörítő programot az mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 13:24
1 2
 1/12 coopper ***** válasza:

Szia.


Azt, hogy nincs telepítve a Winrar, vagy nincs megadva az útvonala.


Ez a hiba nekem Totalcommandernél fordult elő.


Ha telepítve van a winrar akkor Tc-ben még be kell állítani az elérését:

Beállítások -> Általános beállítások a megjelenő ablakban -> Tömöritő -> RAR tömöritő és a >> gombbal tallózd be neki a winrart.


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na most ha a mapára kattintok jobb gombbal tömörítés és ott be ad több külső tömöríőt 7zip rar stb. De be állításokba nem találok olyan opciót hogy rar tömöríatés.
2016. szept. 20. 14:08
 3/12 coopper ***** válasza:

Szia.


Amit irtam azt a Totalcommanderben kell elvégezni, a menüben : Beállítások -> Általános beállítások a megjelenő ablakban -> Tömörítő -> RAR tömörítő és a ">>" gombbal tallózd be neki a winrart, itt egy kép a dologról: [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez nekem is be van kapcsolva.
2016. szept. 20. 18:03
 5/12 A kérdező kommentje:
pontosan ugyan úgy van nekem is mint neked.
2016. szept. 20. 18:04
 6/12 coopper ***** válasza:

Akkor nincs feltelepitve a winrar (az előző kép az az alapbeállítás, mivel én nem használom a RAR-t), de ha fel van telepítve a winrar akkor ott a winrar elérési utvonalának kell szerepelnie valahogy igy : "C:\Program Files\WinRAR\Rar.exe"


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ember fel van téve a winrar. Asszed ha ilyen egyszerűen meg tudnám oldani kérdeznék?
2016. szept. 20. 19:22
 8/12 A kérdező kommentje:
általában az ilyen problémák akasztanak meg mikor elvben minden rendben de mégis bu*ul.
2016. szept. 20. 19:23
 9/12 coopper ***** válasza:

Akkor tallózd be neki a winrar-t és úgy próbáld. (a ">>" gombbal)


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nahát ez az egyszerű dolog eszembe se jutott volna. Kösz.


Am a winrart a 7zip is ki tudja csomagolni?

2016. szept. 20. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!