Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha át rakom az aplikációkat...

SenkiAlfonz2 kérdése:

Ha át rakom az aplikációkat okostelefonon külső tárolóra (sd) akkor az app hány százalékát rakja át a rendszer?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy új mobiltelefont nézek és az olcsóbb verzió jobban megéri (ami azért olcsóbb mert csak 16gb a belső tárhelye) egy sd kártyával (ami 64 gb-os lenne)


És egy ismerősöm azt mondta hogy csak egy kis része kerül át a programoknak az sd kártyára (gondolom telefon SW és app függő)


Így szeretném megtudni hogy valóbban igazat mondott e? és tényleg akár az app 70% az eredeti helyén maradhat e


jó lenne hogy leírnátok hogyha van okos telefonotok akkor nektek mennyi helyet foglal (az eredeti helyén: belső tárhely) az aplikációk többsége százalékosan



A válaszokat előra is köszönöm!



2016. szept. 2. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban app függő, hogy áthelyezhető-e és ha igen akkor mennyi adat kerül át. Gondolom az alap SW marad a helyén és az adatokat át tudja pakolni, így sok adattal rendelkező app nagyobb szeletet, kevéssel operálók meg csak kis töredéket raknak át (gondolom én). Amúgy nekem is a telóm belső tárolója 16GB (amiből kb 11GB-t használhatok fel) és ez mellé tettem egy 64GB-os SD kártyát. Áthelyezni ezen a telón még nem probáltam, nekem bőven elég a belső tárhely az appok számára (nálam még van 5GB szabad hely), míg a képek, videók, zenék az SD-n csücsülnek. :)
2016. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nekem csupán az új telónál 8 gb lesz elérhető (illetve azzal érdemes számolni) és amióta megtelt a 2 gb felhasználható belső tárhelyből előző mobilomnál azóta elhatároztam hogy bőven elég helyet fogok biztosítani az új telefonomnál (úgy telt be hogy csak app)
2016. szept. 2. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél mások az igények. Most megnéztem a belső tárhely kihasználtságát és 6GB van szabadon, 5GB felhasználva (a rendszer által foglalt nagyjából 4GB-on felül). Az 5GB-ból 4,65 az általam telepített alkalmazások helyigénye, amiben van kb 12 játék (nem túl nagyok) meg kb 20 hasznos alkalmazás (az előre telepítetten felül). Mondjuk 1GB-t mindenképpen szabadon hagynék azaz még így is még egyszer feltelepíthetnék ugyanennyit.

A párom előző telóján nem volt egészen 2GB felhasználható hely sem és hiába rakosgattuk át amit lehetett csak egy kicsit segített (egy ideig). A mostani telóján is csak 4GB-t használhat fel, de ez már elég neki arra amire használja...

2016. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát nem éri meg át rakni?
2016. szept. 2. 18:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis igaz nagyából amit mondot a haverom?
2016. szept. 2. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem is hasonlóak a tapasztalataim.
2016. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!