Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen karaktert ajánlanátok...

Milyen karaktert ajánlanátok LoL-ban?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat Karthusozok (valahogy vele a legjobb a játék), de megvan Morgana, és FiddleSticks is. Illetve kinéztem magamnak Brand-et is, csak picit drága.

Milyen karaktert tudnátok ajánlani?



2016. szept. 20. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdőknek az annie-t tudnám ajánlani, a farmolást és a teamfight-focust jól be lehet vele gyakorolni.
2016. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
attól függ, milyen lane-en szeretsz játszani. Ha jó adc vagy és szeretsz is ott menni, akk Sivir, valamint Lucian(szerintem ő az egyik legjobb adc). Midre ajánlom Katarinát (Whoa szejetem), valamint én Akalival és Diana-val is szeretek menni. Supportnak Sorakát (a leghíresebb, egyik legjobb supp) javaslom. Topra Rengar egy jó választás (szerintem). Jg-ben annyira nem vagyok otthon, bocsi :/ Remélem tudtam segíteni :D
2016. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha Karthussal megy, akkor midet ajánlom, oda meg mágusokat. Az assasinok sztem gyengébbek náluk. Nekem Kennen és Syndra a kedvencem. Ha olcsóbbat keresel, Annie, Veigar.
2016. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Neem, nem gyengébbek. Lehet nehéz a közelükbe férkőzni egy táv mágushoz egy assassinnal, de ha odajut, simán counterelheti. Az a lényeg, ez egy rossz kérdés már ne haragudj. Nem tudjuk ki az, akire rááll a kezed. A spelljeire, a játékmenetére, a technikáira, a kombókra, a stílusra. Ezt neked kell kitalálnod. De van 1 olyan dolog itt, hogy rutin. A lényeg az, lehet kipróbálsz valakit, és eleinte full szar vagy vele, de ha megtetszik, látsz benne erőt, és gyakorolgatsz, talán ki is mainelheted, és az egyik legjobb lehetsz vele. Pl nekem ott volt Zed és Yasuo. Nem az istenért sem tudtam irányítani. Az itemekkel nem volt gond, de kezelni nem tudtam a két hőst... Eltelt némi idő, ismét a kezem alá vettem őket. Emlékeztem a spellekre, és elkezdtem velük játszani, ma már eléggé faján tolom mindkettővel, van hogy hozom a meccset velük, holott régen ezt meg sem álmodtam volna, hogy pont ilyen hősökkel... Szóval egyet javaslok, ebben ne kérj tanácsot, ha valaki free, csekkold le. Mindig használd ezt ki. és játssz azokkal akik ingyen elérhetők, hogy megtudd, mire képesek. Az egyik legjobb tanító, ha új karaktert csekkolsz le, az Egyéni 1v5 botos. Te mész az adott hőssel egyedül, ellenfélnek pedig 5 egyszerűbb kezdő botot teszel be, olyanokat, akik kevés Stun/Slow al bírnak, vagy egyáltalán nem bírnak ezzel, és nem is sebeznek isten tudja milyen sokat. Ez kb a legegyszerűbb módja hogy betanulj egy új hőst irányítani. Spellek, itemek, stb. Ezzel könnyen rájössz, melyik item mit tud neki segíteni, pláne ha többen jönnek rád, mert ez is fontos lesz, hisz late ben egy normál meccsben nagyon fontos a jó team fight.
2016. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én javaslom, hogy buildeket, tippeket olvass előtte, nézz bele 1-2 vidibe, és utána próbáld ki ingyenesként 1-2-szer. Úgy gondolom, hogy ha tetszik egy hős, akkor könnyebben be tudod tanulni. Viszont én azt sem ajánlom, hogy folyamatosan csak 1 hőssel játssz, mert.. hogy is mondjam, sztem "bele lehet kicsit unni". Ezért sztem nem éri meg 2 héten keresztül folyamatosan egy hőssel menni.


Nekem a mágusokkal könnyebb miden, főleg hogy ha assasinnal mész, és még nem tanultad be rendesen, és a játék eleje nem megy fényesen, később elég haszontalan is lehetsz.


Én mindig is kifejezettten gyűlöltem Yasuot és Zedet. Ha az ellenfélben volt, mindig jól játszott, ha a csapatomban, akkor meg gyökér volt. Ezért is bannolom őket, amikor tudom. A jó bennük, hogy még ha el is rontod épp a támadást, akkor is ki tudsz velük menekülni. Tökéletesen játszani valóban sok időbe telik megtanulni, azonban én azért nem tartom őket annyira nagy skilles champnak, mert ha valamit elrontasz, megnyomsz egy gombot, és mérföldekkel odébb vagy.


Ráadásul sztem a mágusok sokkal hasznosabbak csapatharcban, és szerencsére nekem mostanában sokszor vonulnak csapatban, és azokat meg szoktuk nyerni egy átlagos csapattal.


Ajánlom az op.gg weboldalt, ott megtudhatsz néhány infót a hősökről, és bár nem mindig, de sok esetben érdemes az erőseket választani. A lényeg, hogy mindenki mással szeret játszani, én a távolságiakat szeretem, sok cc-vel, mert ők akkor sem haszontalanok ha elején véletlen rosszul kezdenek, míg pl egy katarina közelharcos, semmi cc, és ha 1 mp-re lestunolják, meghal, ha rosszul kezdett.

2016. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De az a helyzet, hogy ha egy adott champ early ben szar, még nem biztos, hogy később ezt nem tudja behozni. Ha ingyenes egy hős, nem kell hogy vidiket nézzen, szerintem jobb, ha ő saját maga tapasztalja, milyen is kezelni. Yasuo és Zed nem is az, hogy nagy skilles champek lennének, de hogy 1 gomb nyomás és mérföldekkel odébb van, ez azért nem igaz. Flash elni bárki tud, Zed nél a W ami jó menekülésre, de ha rossz helyen van, pl fal nincs a közelben, akkor mindössze egy kicsit távolabb kerül, de ez nem jelenti azt, hogy meg is lécel. Yasuo nál kb ugyanez lenne, de neki az E n a hangsúly ha le kell lépni, és azt csak enemy re vetheti be. Pl minionok segíthetnek ebben, de ez sem adott minden helyzetben. Viszont aki nem tud velük játszani, keményen tud feedelni úgy, hogy később m1 mit vesz vagy csinál, nem képes behozni a lemaradását sem, nem hogy hozza a meccset. Egy távval annyi a probléma, ha erős, és őt fókuszálják, mindegy milyen spelljei vagy range-je van, nem biztos hogy megmenekül. Az pedig ugye tény, hogy aki számít a team fight ben (jócskán), az lesz a célpont elsőre. Egy assassin mozgékonyabb, gyorsabb, nehezebb kifókuszálni, ebben van az előnye. Egy táv már lehet nem annyira jó. Pl ott van Xerath, Lux, Ziggs, stb. Nagyon jók, ha távolról kell harcolni, de ha a közelükbe kerülnek, kb semmi védelem egy assassinnal szemben. Max egy jó stun ami segíthet, de ha az assassin gyorsabb, tegyük fel Yi, akkor úgyis utoléri, brákit is támad, pláne ha csak 1 stunja van. És ha pl a teamfight ot vesszük, ott is nagyon oda tudnak verni. Pl Yi Q ja már eleve besebzi mindet, és közben nem lehet megcélozni, amíg lead egy nagy hatalmas adag sebzést. Zed eltolja a W t, ultizik valakire, és körülötte árnyékok jelennek meg, amik szintén spellezhetnek, ez 4 árnyék + Zed és ha kb mind egyhelyen van, bekapnak egy nagy halom Q - E kombót. Yasuo nál annyi, ha jól eltolja a forgószeles Q t pl egy E kombóval, a legtöbb enemy a levegőben, és kapják is az ultit, Yasika pedig a páncéltörést. Egy assassinnal jobban kell vigyázni, mint pl egy táv mágussal, mert veszélyesebbek, nagyobb kárt okoznak.
2016. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos, a helyzet az, hogy megvettem Brand-et. Az elejèn gyengèbb mint Karthus, de a meccs vège felè egy hármas, ès egy nègyes gyilkosságom volt.

Mellesleg köszi a válaszokat, jöhetnek mèg. :D

[Egyèb info: Karthus bemocskolása, ami folyton sebez bejön. Esetleg affèle hõsõket is tudtok?

Területi sebzès mindenek felett! Jöhetnek a kombós champek is. :D]

2016. szept. 25. 21:51
 8/9 anonim válasza:

Tulajdonképp ez a játékosok szintjétől is függ. Tehát egy jó Yasuo és Zed tud úgy helyezkedni, hogy sokszor jó eséllyel meneküljön. Ráadásul kisebb szinteken akkor van sztem nagyobb esélyet, ha a játék elején is már előrébb vagy mint az ellenfél csapata.


Egyébként én elfogult vagyok a mágusokkal, mert imádom a területi sebzést, ráadásul mostanában mindig jungle és top is fizikai (ad), és ha mid egy Yast vagy Zedet visz, páncéllal könnyen csökkenthető a sebzés, úgy gondolom, hogy a legtöbb csapatba most a mágusok jobban beleillenek.


Persze ha 1v1, 1v2, 2v2-s harcokról van szó, talán az assasinok könnyen ki-be tudnak ugrálni, de azért hiába ugrik be, mindig lehet kezdeni vele valamit.


Karthus és Brandnek más a játékstílusa mint az assasinoknak, ezért ajánlom a kérdezőnek, hogy többi mágust is próbáljon meg. Úgy gondolom, hogy mostanában a stun és sok cc ellen nehéz védekezni, sok mágusra pedig ez jellemző. Protobelttel pedig a mágusokkal is lehet most valamennyire elmenni/beugrani harcba.


Persze mindenképp próbálj ki assasinokat is, hátha velük is jól megy :)


Azt hiszem holnaptól a midesek közül Veigar és Yasuo lesz ingyenes, próbálgasd őket is.

2016. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát... Nem igazán vagyok oda a ki-be ugrálásért... Én inkább a messziről áldást osztogató vagyok. A lövészek se rosszak, de valahogy nem adja még. Corkival, meg Ashe-val játszottam, de nem igazán tudom miért érdemes fejleszteni. :)
2016. szept. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!