Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig telepít a "The Crew"?

Meddig telepít a "The Crew"?

Figyelt kérdés
Ugye most hogy a napokban ingyenessé vált, el kezdtem letölteni.. Letöltött szépen, kb 2 óra alatt.. Ilyenkor kezdődött a telepítés, ami elég hosszúra igérkezett így kikapcsoltam, mivel a napokban elég viharos időjárás van, így nem mertem éjszakára így hagyni a gépet. Mai nap (09.20) reggel 8:00-kor elindítottam, és 20:00-kor még mindig 1/2 volt.. Azért gondolom 12 órát nem kéne telepítenie.. Van aki már letöltötte? Neki mennyi idő volt a telepítés? Kicsit utána néztem, mindenki hasonló gondokkal panaszkodik, és olyanokat írtak hogy 5 óránál nem kéne többet telepítenie meg ilyenek.. Akkor hogy van ez?

2016. szept. 20. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A 2 óra letöltés után a telepítés nekem pár másodperc volt.
2016. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem... Akkor lehet hogy újra le kellene töltenem? Lehet hogy annál rontott el valamit? Mert ez elég érdekes hogy 12 órán keresztül semmit nem csinál.
2016. szept. 21. 07:25
 3/9 Cpt.Thomas válasza:
Basszus nekem is ugyan ez a problémám és nem értem hogy mi lehet a probléma!
2016. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm azt mondta hogy neki is kb 2 perc lehetett. Ma megpróbálom újra letölteni hátha...
2016. szept. 23. 08:19
 5/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


De milyen rendszeren próbálkoztok?

2016. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nia4 válasza:
Én éjszaka letöltöttem nem rég elkezdtem telepíteni kb fél órája 5/6nál van a telepítés és a gépet is lelassítja nagyon :(
2016. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ugyan ez van.. Azt mondták nekem hogy próbáljam újra letölteni, vagy a gépet átrakni 64bitre..
2016. szept. 29. 07:01
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Mondjuk a játék gépigényéből következik és írják is, hogy 64-bites rendszer kell alá:

[link]

2016. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fejlemény? Enis ugyanígy vagyok :((
2019. aug. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!