Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Otthoni gépemen Windows Xt...

Otthoni gépemen Windows Xt van és idönként ujraindítja magát hogyan tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés

Ha leterhelem videók, chat, face, office és egyéb programok ha olyan kedve van akkor, nem indítja magát újra. viszont van úgy, hogy csak a szövegszerkesztő fut és mégis újraindul.


Programhoz sem tudom kötni az újraindulását és időszakhoz sem, teljesen véletlenszerű. Van amikor egymás után csinálja, van amikor naponta egyszer és olyan is van amikor hetekig nem jelentkezik a probléma.


Szerelőhöz már lassan két hónapja hurcolom, de hiába, kicserélte már a tápot, átkötötte a bekapcsoló gombot a vészkikapcsolóra, a hálózati kártyát, letiltotta a nem tudom mit és a probléma továbbra is megvan.


Újrainduláskor nincs kék halál csak előtte nagyon belassul a gép és rendesen újraindul mint amikor bekapcsolom.


Érdekessége a dolognak, hogy az után kezdődött amikor elvittem a gépemet elemcserére. Ha beleteszek egy lemerült elemet akkor a probléma megszűnik. Mi lehet a baj?



2016. szept. 22. 12:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Windows XP
2016. szept. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!