Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megídézni Terrariab...

Hogy lehet megídézni Terrariaban a. foly tatás lent?

Figyelt kérdés

Hogy lehet megídézni Terrariaban a:

1. Duke Fishron

2.Lunatic Cultist

3.Moon Lord-ot?



2016. szept. 23. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Na hát figyu...a fishront tudom meg a cultist sajnos a moon lordot nem...a fishront ugykell hogy lemész a föld alá és általában a jungel aladt ijen kék dunge van sok a gomba bocs most a neve nemjut az eszembe..Hard modba egy hálóval várj ott sokat mászkálj ide oda stb..utána találni fogsz egy turtle wormst vagy truffle na azt vedd fel de sokidő mire találsz egy ojat.na azt felviszed horgász botot a vizbe és már jön is...a cultist meg nemkell idézni csak annyi hogy a golemet legyőzöd és utána valamikor menj el a fenti dungenhez és ott lessz..aza lényeg hogy neüsd szét a dungét mert akkor nemspannol le a cultis
2016. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi kis idő után rájöttem hogy megídézni a moon lord-ot és a Lunatic Cultist-ot.De a Duke Fishron-t nem úgyhogy nagyon sokat segítetél. :D
2016. szept. 24. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mellesleg eszembejutott a biom a mushron biom na oda lemén Hard modba és ott egy háloval vársz sokat mászkálj ide oda...én asztmondom hogy a gombákat neüsd ki mert nehezebben fog spannolni és majd ijenkék kukacot meglátsz na azlessz az..nemaza sima kukac hanem eggy kék na azt gyorsan vedd fel mert sokidő mire jön eggyis...utána felmész és a TENGERHEZ mész és ott bele a horgászbotra rákötve és jönis..ennyi
2016. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!