Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a programnak a neve?

Mi a programnak a neve?

Figyelt kérdés
Ismét sikerült elfelejteme a számitógépem felhasználó jelszavát. Tegnap a párom probálkzott programokkal törölni, de nem járt sikerel. Arra pedig nem emlékszik, hogy utoljára hogyan csinálta én meg csak egy kicsit. Volt egy program amit ki kellett irni cdre(ez sincsen már meg) be tenni a gépbe elinditani a szá itógépet és akkor elindult ez a program. Úgy nézett ki, hogy középre egymás alá voltak menuk lehetőségek pl: telepités
2016. szept. 27. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipp: Hiren's Boot CD?
2016. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
grub vagy syslinux volt az. :->
2016. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán ez [link] köszönöm a segítséget majd megmutatom a páromnak hátha valamelyik jó
2016. szept. 27. 16:49
 4/6 CspCsj ***** válasza:

Inkább az UBCD:

[link]

2016. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Az előbb kimaradt:

Bár nem írtad, de Windows rendszert feltételeztem...


Másik módszer, ha van telepítő DVD/pendrive, akkor van kiskapu:

https://www.youtube.com/watch?v=z0jnQCw-wQg

2016. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az volt amit linkeltem. Végül kiderült más megoldással, hogy nem a memóriámmal van baj hanem maga a windows 7 hibásodott meg
2016. szept. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!