Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kapcsolhatom ki Windows...

Hogyan kapcsolhatom ki Windows 7-ben az automatikus újraindítást?

Figyelt kérdés
Bosszantó, amikor megvan nyitva egy csomó minden a gépen és dolgozik az ember, aztán a gép egyszer csak kérdés nélkül bazár mindent, és újraindul. Csak régi leírásokat találtam a probléma megoldására, de az én windowsom menüje már teljesen más.

2016. szept. 27. 22:58
 1/6 Hominida ***** válasza:
Ilyen funkcióról én nem tudok a Windows 7-ben. Szabályos leállást csinál, vagy csak eltűnik minden és indul a gép?
2016. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sorban bezár minden futó programot, aztán leáll szabályosan, már ha az engedélyem megkerülése szabályosnak számít... Frissitések telepítésekor csinálja ezt. Kell hogy legyen egy mód, ami ezt átállítja, és megkérdezi, mielőtt leáll.
2016. szept. 27. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kéne csak úgy kikapcsolnia miatt. Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha kikapcsolod a windows updatet és néha magadtól futtatod.

Vezérlőpult -> Windows update -> Beállítások módosítása -> Soha ne keressen frissítéseket (a lenyitható részben)

2016. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a frissítéseket! Nemcsak emiatt, amúgy is több kárt okoznak, mint hasznot.
2016. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Ha valóban csak a frissítések telepítése miatt csinálja, be lehet állítani úgy is, hogy csak letöltse a frissítéseket, de ne telepítse, csak ha Te akarod.

De létezik olyan vírus is, aminek van ilyen hatása: fogja magát, és újra indítja a gépet.

2016. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állítsd manuálisra a frissítéseket és telepítsd őket akkor, mikor időd van. A Windows frissítése a lehető legidiótább módon van kitalálva, mert képes kérdés nélkül újraindulni, ha alapbeállításon hagysz mindent.

Vagy használj Linuxot, az nem fogja a pofádba tolni a frissítéseket, pláne nem újraindulni, hanem csak jelzi, hogy vannak frissítések és akkor telepíted, mikor te akarod, újraindítani meg csak akkor kell, ha kernel frissül (t.i: nagyon ritkán)

2016. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!