Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a gépemen a társamnak van...

Ha a gépemen a társamnak van skype-ja, én is szeretném mellé az én skype-omat is. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kijelentkezel és belépsz a saját fiókoddal. Egyszerre két fiókba nem tudsz belépni...
2016. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így inditod:

"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

2016. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
Én másik userrel és sudo-val szoktam egyszerre két skype-ot futtatni.
2016. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Windows alatt sajnos nem megy másik userrrel, ugyanazt a meglévő instance-t hozza fel, most próbáltam ki.

Csak a /secondary-s megoldás működik, de ahhoz meg nem is kell másik user

2016. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a windowsos megoldást nem ismertem. (Igen, linuxon jóval egyszerűbb a történet! :))
2016. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:
Én nem használok Windowst, de szerintem azért tuti lehet ott is ilyet csinálni, csak lehet, hogy valami környezeti változót is át kell írni hozzá. Persze lehet, hogy nem lehet, nem tudom. De a kérdésben nem volt OS, csak egy program, így a saját defaultom alapján válaszoltam :)
2016. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!