Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy adott wifi ipcímét h...

Egy adott wifi ipcímét h lehet másolni?

Figyelt kérdés

A következő a probléma elte-s vagyok és behozták a kötelező katalógust, ezt kéne kijátszani.

Feltételek:

Usern.

Passw.

Azonosító kód.

Elte wifi


Az első kettő ugyebár adott, a 3.at az előadás vezető generálja.

Milyen lehetőségeim vannak?

(Nyilván csoport társ megkérése h lépjenbe helyettem, csak a jelszavam n akarom kiadni).


2016. szept. 28. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2016. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fog menni ebben a formaban.
2016. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
64%
SZEMLÉLETTEL!
2016. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Most én azt nem értem, hogy egy előadáson mindenki rendelkezik laptoppal?


Mi van akkor ha nincs nálad wifi képes eszköz? Akkor nem tudsz hivatalosan jelen lenni az órán? Valahogy nem tiszta ez nekem...

2016. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Inkább csináld azt, amit én: ülj be szépen a szutyok előadásokra, és közben tanulj valamit, aminek tényleg van köze az informatikához. Rád férne. :D
2016. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Nekik van lehetőségük papírt aláírni. Nem emlékszem amúgy, hogy lett volna ilyenre precedens, inkább az volt a gond, hogy emberek nem tudtak csatlakozni a hálózatra, aztán az előadás közbeni szünet során bolyongtak a folyosón, keresve egy pontot, ahol fel tudnak lépni, hogy igazolják magukat.
2016. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
> I came from flamewar. Who else?
2016. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
42%
Implementációfüggő!!! :D
2016. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

<3 flamewar <3

<3 szemlélet <3

2016. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lepontozhattok, (bár nem értem miért) csak számomra ez furcsa volt kissé. Én nem az eltére jártam és nálunk a hagyományos papíros megoldás volt. Bár igaz, levelezőn nem is vették szigorúan a jelenlétet.


#6 Oké így már világos a dolog. Bár attól függetlenül eléggé elcsszett megoldásnak tartom ezt, abból kiindulva, hogy bizonyos egyetemeken alapból problémás a wifi használata. (és nem a terheltség miatt, autentikációs gondok a radius szerverrel)

2016. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!