Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az "öregektől" kérdezném...

Az "öregektől" kérdezném (remélem valaki emlékszik rá ) voltak anno msn-en szocis játékok amőba meg még egy de ha megfeszülök se ugrik be a neve. Volt a fekete meg fehér pöty. Mi vplt a jaték neve?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy volt a játék hogy úgy kellett a pötyöket pakolni hogy határold másikét és akkor az egész sor a tied lett. Vmi ilyesmi. Köszi ☺
2016. szept. 29. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy táblajátékból fejlődött ki, a táblajáték neve "go". Hátha így sikerül meglelned!
2016. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem játszottam MSN-en, de ez a Go nevű játék, neten most is rengeteg oldalon lehet online játszani. Én a flyordie-on szoktam. :)
2016. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reversi?
2016. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Az lesz az szerintem is...

[link]

Igazából ezeken kívül is volt még pár, csak normálisan egyik se működött itthonról. Amcsi fiókból viszont ment még pár!



A rengeteg biztonsági rést leszámítva nem volt egyébként az olyan rossz! Normális szöveges üzenetküldő alkalmazás azóta sincs. Skype erre a célra borzalmas. A facebooktól a szőr is feláll a hátamon (és ráadásul hivatalos asztali alkalmazás nincs hozzá, pláne nem multiplatform), viber szintúgy (eleve röhej, hogy mobil kell a regisztrációhoz is) a signal/telegram és társai pedig még eléggé gyerekcipőben járnak.

Esetleg a google talk / hangout lehetne még jó.

2016. szept. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!