Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA5 fríssitések mellőzése?...

Makaveli88 kérdése:

GTA5 fríssitések mellőzése? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval,megrendeltem a gta5-öt,feltelepitettem mind a 7 cd-t. Viszont mikor mikor inditanám a játékot a social club ablaka jelenik meg és további 10 giga frírssitést akar letölteni. Itt falun ahol lakok nagyon gyenge a net és több mint egy napba kerülne megvárnom amíg letölti. Az lenne a kérdésem,hogy nem lehetne ezt valahogy megkerülni,hogy ne töltse le és csupán offline játszanom azzal az "alap" játékkal amit feltett cd-ről? Előre is köszönök minden segítséget

2016. okt. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom, húzd ki a net kábelt, és úgy talán elindul



UI: nekem social clubbos, nem cds, 8 óra volt, mire feltette, azt a 60-70 gbt

2016. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is social clubon keresztül töltené le még a további 10 gb-ot,azon felül amit a lemezekről feltelepitet. Próbáltam már kihúzni a netet is,de úgysem indul. Azért köszönöm szépen a választ
2016. okt. 1. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz várni akkor az a legegyszerűbb ha crackeled(igen, érzem az iróniát). De érdemes frissíteni akkor is ha lassan ér le, rengeteget javítottak a sebességen és a memória igényen az 1.0 hoz képest.
2016. okt. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül arra jutottam,hogy valahogy mégis csak kivárom amíg letölti,mert igazán jó és meg gyöző megoldást nem találtam sehol. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget
2016. okt. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!