Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Suligpépeken van a Microsoft...

Suligpépeken van a Microsoft Enterprise 2007, ugye. Hogy lehet megcsinálni úgy, hogy ne legyen minden indításnál frissítés?

Figyelt kérdés

Na szóval, van ez a program a suligépeken, és ha elindítom, mindig frissítést csinál a program, de ha megvárom a frissítést, szerkesztünk benne, és másnap újra belépünk, újra csinálja. Hogyan lehetne azt kiküszöbölni, hogy ne csinálja meg?

Csak onnan jutott eszembe, hogy Én is most formáztam le a gépet, és most raktam fel. Nem tudom, hogy az a suligépeken eredeti vagy nem, de nekem van serial-om.


Előre is köszönöm a segítségeket!


2010. ápr. 24. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Na jó, most meg el is csösztem, hogy folyton fel kell kattintani, hogy Nézet, Formátum meg ilyenek, azt hogy hozhatom vissza, hogy az állandóan ott legyen?
2010. ápr. 24. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:

suligpépeken el is csösztem :D

Hát öcsém, feldobtad az estém. Vagy hajnalom, vagy mi van most :D Egyébként nem tudom a választ, én openoffice-t használok, a "kicsipuha" termékektől hányingerem van :) (a winf.stól is)

2010. máj. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!