Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 természetesen...

Kiki01 kérdése:

A Windows 10 természetesen megint csinált egy csupáncsak 2 óráig tartó frissítést, aminek eredményeképpen a nyomtatót a Word nem tudja használni. Volt még valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Megjelenik, hogy telepítve van, "kész" állapottal, mint eddig, csak amikor nyomtatni akarok akkor küld egy olyat, hogy a számítógép nem találja a nyomtatót. A számlakészítóm is csak harmdjára találta meg, mit csináljak? A súgóban az van, hogy keressem meg az illesztőprogram legfrissebb változatát a neten és telepítsem (miért én, miért nem ez a nyavalyás windows 10, ha már 2 óráig frissít?) Az a driver lenne?
2016. okt. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A Startmenüben, katt a Gépházra !

Ott az Eszközök közt, állítsd be az alapértelmezett nyomtatót !

2016. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is resetelte egy csomó beállításomat az évfordulós frissítés, ez van.
2016. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Fura egyébként, mindig a leghangosabbakról derül ki hogy egyszerű user error van a probléma hátterében.
2016. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eltűnt az évfordulós frissitéssel a Startmenű.
2016. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
Frissítés kikapcs!
2016. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, végülis újratelepítettem a driver-t, ami 2014 óta nem frissült, tehát nem az volt a baj, hogy esetleg van frissebb változat is, és most működik.

A kedves válaszolónak, aki szerint user error van a háttérben, kifejtené pontosan, hogy mi is volt az? Frissített, a gép, eldobta a nyomtatót, ebben mit csináltam rosszul?

2016. okt. 3. 18:50
 7/7 Szirty ***** válasza:

"ebben mit csináltam rosszul?"


Azt hogy bíztál a frissítésben.


Azt hitted hogy attól majd gyorsabb, szebb, magasabb lesz :) De mégsem.


(a remény hal meg utoljára)

2016. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!