Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Codec error :use windows...

Codec error :use windows media player aborting video, redirecting to microsoft codec download page mi a megoldás?

Figyelt kérdés

ezt irja ki !

ha windows media plalyerrel nyitom meg megnyit 1 balakot is de nem engedi a letöltést mert minden hülyeséget ir!

de van sok progim hozzá de 1-se nyissa meg!


2010. ápr. 24. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Egyértelműen valamilyen codec hiányzik neki.

2. Konkrétan milyen fájlról van szó?

2010. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ez 1 film!


asszem vmv vagy ilyesmi!

a másik gépen van és ott ritkán vagyok_!

de a film kellene mert nagyon ujj és nagyon jóóóóó!

(a bemutatóból itélve)

2010. ápr. 26. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy film, de konkrétan mi a kiterjesztése? Az kevés, hogy azt hiszed valami wmv. Főleg azért, mert az a kiterjesztés éppenhogy a Win Media Player formátuma. Tehát: vagy mégsem az, hiába hiszed, vagy valami hülye konvertálás, és olyan audio vagy video kodeket kér, ami nincs fent a gépeden.
2010. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ironman2 2010 {full} telechine xvid-limited

videoklip(814 mb)


ja és csakannyi is elég lenne ha kiirnám dvd-re és menne

az asztali dvd lejátszón!

2010. ápr. 26. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Mégegyszer megkérdezem akkor: mi a kiterjesztése? Mert pont azt nem írtad le. :) Ha avi akkor az asztali le kéne, hogy játssza.
2010. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most nézem: Ironman 2 ????? Még nincs is kint a torrenteken. :P Ez valami nagyon érdekes dolog lehet... :))
2010. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

aha avi!


és kinnvan torrenteken !

2010. ápr. 26. 17:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha avi akkor az asztali (elméletileg) le fogja játszani. Másik: megnéztem: nagyobb oldalakon nincs kint, valami nagyon kamu szaga van, még az is lehet, hogy vírus is van benne. De nekem mindegy persze. És: azért nem játssza le a géped, mert (ahogyan írtam) hiányzik a hozzá való codec. vagy tudd meg, hogy melyikkel lett kódolva, vagy használd a Media Player Classic-ot.
2010. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nemtudom !

én beirtam a google be hogy ironman 2 toorent hun és kidobta ezt!

most éppen irom !

és nagyon köszi a segéget:)

2010. ápr. 26. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Most kerestem rá a google-n, van egy csomó dvd rip belőle, ami szép, ahhoz képest, hogy még be sem mutatták. :D Fake lesz, de nem akarlak nagyon elkeseríteni. :P
2010. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!