Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop nem tökéletes...

Photoshop nem tökéletes kijelölés eltávolítása?

Figyelt kérdés
Hali! Hogyha photoshopban vannak felesleges kijelölések, azt hogyan tüntethetem el úgy, hogy a többi ne vesszen el? Próbálkoztam a gyors kijelölés ecsetnek a törlés részével, de nem igazán ment.

2016. okt. 4. 22:08
 1/3 tabaki ***** válasza:
Egyszerű Ctrl+Z-vel való visszalépés nem működik? Esetleg Alt lenyomásával kijelölve kivonni a fölösleges részt a kijelölésből?
2016. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem bántásnak szánom az alábbiakat.

Egy-két alap tutoriált meg kellene nézni, vagy egy könyvet átnyálazni.

Ha még az alt gombra nem is jöttél rá, akkor is az ikonok között ez a funkció szem előtt van.

Bár itt egy-két dolgot elmondhat az ember, de ha a photoshoppal akarsz barkácsolni, akkor inkább szánd rá azt a kis időt, amíg az ilyen alapdolgokat megnézed videón.

Hidd el többet fogsz tanulni.

2016. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Így próbálkoztam, de csak nagyobb területet kezdett kijelölni.


#2: Programozásnál tanultam, hogy időt kell szánni a dolgokra, jelenleg pont az alapoknál vagyok. Sok tutorialt nézek, de ez a törlés nem nagyon jött össze. Lehetséges, hogy a zöldhátteres rész nem tartozik ide (színtartomány szerinti kijelölés).

2016. okt. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!