Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha tudok küldeni egy emailre...

I.B.T. kérdése:

Ha tudok küldeni egy emailre üzenetet akkor az azt jelenti, hogy létezik?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem egy gmail.comos emailemnek a jelszavát. Régen léptem be utoljára, évek teltek el. AZ lenne a kérdésem, hogy ha másik emailről tudok küldeni üzenetet akkor 100% , hogy a másik email az még létezik/aktív?


Bárhogy próbálom nem tudok belépni, új jelszót kérni. Megvan, hogy melyik emailem van hozzárendelve de mindig azt írja, hogy nem tudta a rendszer beazonosítani az Ön által megadott adatok alapján az emailt.



2016. okt. 5. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is azt írja ki de van egy másik gmailom amihez nem volt társítva másik cím és elfelejtetem a jelszavát és hát úgy csináltam mindent ahogy kell megadtam a társító kódot de nem volt társítva hozzá és jó lett simán meg is lehetne így hackelni valakitXD de azt nem értem a másikot miért nem jó pedig ahhoz tényleg van társítva másik cím xd


És aúgy igen, meg kapja az üzenetet, szerintem

2016. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj visszaemlékezni egy weboldalra, ahova be voltál regisztrálva azzal az e-mail címmel, és próbálj meg újra beregisztrálni ugyanezzel a címmel. Ha sikerült, akkor ki fogja írni, hogy már foglalt és így megbizonyosodhatsz a dologban.
2016. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!