Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android telefonom és a messeng...

Android telefonom és a messenger újratelepítése után visszaállítható-e a telepítés előtti állapot, - mert jelenleg eltűnt minden a messengerből - (ismerősök, üzenetek), ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Android telefonomat újratelepítettem és a Messengert is. Ezt követően már nem találtam meg az ismerőseimet és a beszélgetéseinket a programban. Facebookot nem használok, csak messengert.

2016. okt. 7. 11:10
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Facebook fiók elengedhetetlen, abba kell bejelentkezni ugyanis, ott van mindenki aki ismerős....:)
2016. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Működik facebook nélkül is, telefonszámmal kell regisztrálni. Azt nem értem miért nem lehet visszaállítani újratelepítés után az előző profilt, új bejelentkezési azonosítót küldött ugyanazon telefonszám megadására. Igazából szerintem ilyenkor csak vissza kéne állítsa a profilomat.

Akkor minden újratelepítésnél ezt meg kell majd tennem és minden ismerőst újra fel kell vegyek? Nem akarom elhinni, hogy ez így működik...

2016. okt. 10. 09:40
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Az hogy működik a program önállóan, az egy dolog... facebook fiók nélkül nincs mit visszaállítani, ugyanis ott tárolódik az összes adat! ahogy viberen is, ha új számot adsz meg, senki se lesz rajta!
2016. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem új számot adok meg, hanem ugyanazt, pont ezért nem értem, de ezek szerint akkor sem tárolja el az ismerősöket, üzeneteket... :( Jó lenne ha lenne ilyen funkció, hogy lementem ezeket az adatokat akkor valahová és egy újratelepítés után vissza tudom tölteni. Na mindegy ez csak egy ábránd! :)
2016. okt. 11. 08:46
 5/5 anonim válasza:
Lehet csibálni biztonsági mentést róla, és akkor a következő telepítésnél beírod a nevedet vagy teló számod és utána a te messengeredet fogja kiadni. Ha viszont nem csináltál másolatot akkor sajnos nem lehetséges.
2017. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!