Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítése DVD író/olv...

Windows telepítése DVD író/olvasó nélküli gépre?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemsokára (3-4 hónap) szeretnék össze rakni egy komolyabb gépet pcx en de ott ilyen 40.000 be kerülnek az operációs rendszerek.

A gép házba nincs DVD nek hely szóval nem tudom hogy lehetne ezt itthon megoldani mert őszintén az utolsó op rendszer amit telepítettem az még Windows xp volt lemez ről szóval nem nagyon értek hozzá.

Amúgy Windows 10 pro 64bit et szeretnék rá (ha az számít)



2016. okt. 5. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen. Ezzel a programmal csinálsz egy Windows 10 telepítő pendrive-ot és már meg is van oldva: [link]
2016. okt. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
A legegyszerűbb nyilván a pen drive, de az optikai meghajtóról sem kell lemondanod. Léteznek külső írók is: [link]
2016. okt. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy akár egyből a merevlemezről is telepítheted, csak ahhoz először rá kell másolnod egy működő gépen.


[link]

(win10-zel is ugyanígy működik, ne riasszon el a win7-es cím)

2016. okt. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Szerintem megpróbálom majd pendrive rol mert az már van egy és majd meglátjuk hogy sikerül e bár még meg sincs a gép csak már tervezgetek mindent :)

Amúgy a legszívesebben úgy csinálnám hogy másik gépről felrakni rá de ebben ssd lessz sata3 ás csatlakozóval és hat senkit sem ismerek akinek hasonló csatlakozójú gépe lenne.

Esetleg ha valaki nagyon ért hozzá tudná dobni egy linket Windows 10 pro 64bit telepítőjéhez?

Ha csak ilyen 10-20.000 lenne még is venném de 40.000 azért már hatalmas összeg szerintem

2016. okt. 5. 03:43
 5/5 fersk ***** válasza:
2016. okt. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!