Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusos lehet az AutoCAD...

Vírusos lehet az AutoCAD letöltő fájl?

Figyelt kérdés

Tavaly letöltöttem a 2016-os AutoCAD programot, és sikerült is feltelepítenem. A néhány MB-os telepítőt (amit letöltött, mielőtt magát a programot letöltené) felraktam a Google Drive fiókomba. Jó erős jelszava van, ezzel nincs gond, tehát nem törte fel senki. Hanem amikor most nemrég újra lett telepítve a számítógépem, akkor újból le akartam onnan tölteni, hogy ne nekem kelljen majd a neten keresgélnem, stb. Erre letöltéskor kiírja, hogy az adott fájl vírussal fertőzött, és hogy ezek után is le akarom-e tölteni. Pedig BIZTOS(!), hogy nem vírusosan mentettem le, sőt, nem is úgy töltöttem le! A hivatalos AutoCAD weboldalról töltöttem le még tavaly, amikor a 2016-os volt a legfrissebb. Akkor mégis miért jelzi most vírussal fertőzöttnek a fájlt? Lehetséges, hogy még újratelepítés előtt ráment egy vírus? De rajta kívül még egy csomó fájlt feltöltöttem a Google Drive fiókomba, ami akkor még a gépemen volt! És egyik sem volt fertőzött, amikor most letöltöttem őket!


A neten valamit írnak róla, de nem tudom, hogy mit. (nem tudok jól angolul).

A google-ben a legfölsőt nézzétek!


[link]


Tehát erről van szó. Fogalmam sincs, hogy akkor most merjem-e letölteni, vagy sem.


2016. okt. 7. 15:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha letöltöm a gépemre, de nem nyitom meg, akkor is vírus kerülhet róla a gépemre?
2016. okt. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!