Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nél hogyan teszem...

Windows 10-nél hogyan teszem indítópukba a notepad-et, hogy automatikusan elinduljon?

Figyelt kérdés

Elég hülye vagyok a gépekhez, leírnatok pontosan. Fontos lenne,úgyntudom így meg tudom nézni vhogy a leütött billentyűket. Valaki tudna segíteni, nagyon fontos lenne.

Köszönöm



2016. okt. 8. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

egyik út:

windows+r majd oda beírod , hogy notepad enter.


másik út: nem tudom magyar e a windows, de szerintem megérted Start > programs > Accessories >Right click Notepad

Open properties


In "Shortcut" tab there is a space to add "Shortcut key".

kattints ide , és írd be azt a betűt amivel indítani szeretnéd (PL - N)

katt az OK-ra


utánna ezzel a parancsal tudod indítani Pl:Ctrl+Alt+N

2016. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DE van egy harmadik út is:D beírod keresőbe , hogy notepad ,vagy jegyzettömb legfelül kidobja ott jobb klikk rajta-fájl helyének megadása/kidobja a mappát ahol van ott megint jobb klikk a jegyzettömbön-tulajdonságok-parancsikon, és ott lesz egy billenytű parancs menű pont..ot csak nyomnod kell egy betűt, és arra fogja rállítani pl N-t nyomsz ugyan úgy ctrl+alt+n lesz.
2016. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Programok automatikus indítása:

Start menün jobbegérgomb > Futtatás > írd be: "shell:startup" > megjelenő ablakba húzd be a program ikonját, mondjuk a Start menüből.



Minden leütött billentyű rögzítésére a Notepad/Jegyzettömb nem alkalmas, hanem valamelyik Keylogger program kell, - de illegális ha másvalakinek a tevékenységét rögzíted a tudta nélkül.

2016. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!