Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltávolítottam a Steam-et,...

Eltávolítottam a Steam-et, eltűnt minden az asztalról!?

Figyelt kérdés
A Steam mappájában lévő uninstall-t használva eltávolítottam a gépről, majd amikor visszaléptem az asztalra, akkor a lomtárat, 1 mappát és 2 fájlt leszámítva minden eltűnt... Nem csak játékok, hanem pl. böngésző parancsikonjai is ott voltak, valamint más mappák is.... Mi történt? Hogyan tudom visszacsinálni?

2016. okt. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ha fontos volt akkor valami file recorvery t kell keresni nem akkor keresd meg a start menübe a programokat amik kellenek akkor jobb gomb>küldés>asztalra parancsikon létrehozása
2016. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy 2-en használjuk a gépet. Én nem szoktam parancsikonokon kívül mást rakni az asztalra, de nem is figyeltem rá, hogy a másik fél mostanság rakott-e oda valamit... Ebben a file recovery dologban tudnál egy picit segíteni?
2016. okt. 8. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

pl ez föl teszed és akkor ott lesz alul hogy trial amikor elindul a program

next > azután kiválasztod all file > next> aztán a helyet stb ha kellek még írj ide

2016. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. okt. 9. 11:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Öhhmm, nekem Windows 8-as gépem van, ez a program nem lesz jó hozzá :/
2016. okt. 9. 11:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont találtam egy másikat, ami jó :)
2016. okt. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!