Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek teljesen eltávolít...

Szerintetek teljesen eltávolítottam ezt a vírust?

Figyelt kérdés

A vírus linkje: https://www.youtube.com/watch?v=5X-9I9T1t6I ezt megnyitottam(de előtte leállítottam a vírusírtót mert nem hittem h vírus)(kiírtam már kommentbe hogy vírus) és azt kérdezta hogy futtatom e a tempből a trojan.exét? persze a nemre mentem utána bekapcsoltam a vírusírtót és megnyitottam a temped és a vírus mappáját hogy az auto hülyesége kiírtsa. Nem tudom hogy teljesen eltávolította e. Újraindítani nem merem.

avg 2014-et használok és winxp-m van.



2014. szept. 19. 23:13
 1/9 A kérdező kommentje:
*tempet
2014. szept. 19. 23:16
 2/9 A kérdező kommentje:
*kérdezte
2014. szept. 19. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
de hülye vagy! ha hackerkedni akarsz akkor először tanulj programozást, de előtte ismerd meg a windows regisztrációs adatbázis használatát! nem kell hozzá IQ bajnoknak lenni... na de mért is vagy hülye? melyik hacker lenne olyan hülye h feltenné a saját működő verzióját a köznépnek? hmm? legközelebb gondolkodj mielőtt ostobaságot csinálsz -.- persze h vírust kaptál! na azt direktbe teszik fel de sebaj! ha tudni akarod h leszedte e biztosra akkor nyisd meg az msconfig-ot és nézd meg h van e automatikusan induló progi közte.. de ha tutira akrsz menni akkor a regeditor a barátod
2014. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok! ez kimaradt.. nézd csak a kommenteket a vidi alatt? mi van odaírva? trojan -.-
2014. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen az egyiket én írtam most a másikról meg gondoltam,hogy csak a vírusírtójának hisz.
2014. szept. 19. 23:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tudok programozni és ismerem a regeditet -_-
2014. szept. 19. 23:32
 7/9 A kérdező kommentje:
És már 5x megnéztem az msconfigot.
2014. szept. 19. 23:33
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor meg mit szöszölsz? újratelepíteni is tudsz sztem, progijaid megvannak, ha minden kötél szakad megcsinálhatod.. de mint ahogy mondtad ismered a regeditet, szal ha újra is indulsz akkor is ki lehet pucolni ha fent marad a gépen!
2014. szept. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sztem már nincs fent.
2014. szept. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!