Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ABBYY FineReader 9. 0 Sprint...

ABBYY FineReader 9. 0 Sprint Ingyenes verzió?

Figyelt kérdés

Valaminek a programja telepítette ezt is a gépemre. Eddig sosem használtam, de ma rájöttem, hogy régóta ezt a programot kerestem.

Viszont nem tudok rájönni, hogy ez milyen verzió. Pedig már egy órája keresem. Azt szeretném megtudni, hogy ingyenes-e, vagy esetleg csak pár napig fog működni? A pro verzióra találtam csak árat, de az "megfizethetetlen"...


2016. okt. 9. 00:56
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Ilyesmikkel jelzik rendszerint a próbaverziókat:

- programindításkor kiírja hogy mennyi ideig használható még a program,

- unregistered (nem regisztrált) üzenet indulásnál, vagy működés közben (fent a címsorban),

- bizonyos funkciók kiválasztásánál "regisztráció szükséges" (vagy hasonló) üzenet jelenik meg,

- Help (Súgó) menüpontban szerepel Register (Regisztráció) elem, amire kattintva regisztrációs adatok kitöltését kéri, végül a regisztráció után általában az About (Névjegy) elemnél szerepelnek a megadott adatok.

2016. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
Próbáld ki: www.freeocr.com
2016. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Ez az, ettől "kattantantam be". Ugyanis semmi ilyesmi nincs. Csak regisztációt szeretne, de írja, hogy nem kötelező...


#2. Köszi, délután kipróbálom.

2016. okt. 9. 11:39
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is találtam valakinek a gépén ezt a programot. Annyi látszik a névjegyből, hogy egy lapolvasóhoz adták ajándékba. Persze telepítő nélkül meg vagyok lőve én is.
2018. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Epson (lapolvasós) nyomtatóm van, szerintem ahhoz adták.
2018. aug. 15. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!