Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Coreldraw programban hogyan...

Tp-link tp kérdése:

Coreldraw programban hogyan kell a beillesztett kép vagy az ott készített ábrák halványságát megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen képet beszúrok a lapra és átszeretném rajzolni kitöltéssel de nem látom azt ami alatta van ... sürgős lenne

2016. okt. 10. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
Fogalmam sincs, én csak valamikor az idők hajnalán használtam CorelDrawt. Inkscape-ben például a „Kitöltés és körvonal” beállításai között lehet lehúzni az átlátszatlanságot. Feltételezem, hogy a CD-ban is van hasonló lehetőség. De sejtésem szerint van ott valami üvegpoharas eszközgomb is, az ahhoz kapcsolódó beállítások felelnek az átlátszóságért.
2016. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
#2 akkor mi a fenének írsz?
2016. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:

@#3:

Merthogy hátha a homályos emlékeim is Kérdező hasznára válnak...

[link]

:)

2016. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Magán a képen is lehet alkalmazni az átlátszóságot, vagy raksz a képre/ábrára egy alakzatot, kitölteted valamilyen színnel és ennek az alakzatnak adsz átlátszóságot.


Ezen a képen a fent leírt módszer látható (kép, és egy kör mint alakzat): [link]


Illetve : Itt egy kép a Corelben készült egy kereszt, és aztán az lett kiexportáltatva bitképként (bmp) és az lett alkalmazva az átlátszóságra : [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Bár én ugy gondoltam hogy gombnyomasra eltunjon es ugyanarra a gombnyomasra vissza vagy valahogy az alakzaton igy halvanyitani vagy külön állítani mint értéket az átlátszóságot ... de igy is megfelel köszönöm
2016. okt. 10. 20:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Értitek ? nem ugy mint effektet csak ugy valtogatni (feladat)munka közbe
2016. okt. 10. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem pont az amit keresel, de itt is rétegekre tudod tenni a dolgokat és utána ugyanúgy kapcsolgathatod, mint a photoshopban.

2016. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!