Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani?

Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
csak egy kottát szerettem volna letölteni a netről de valami mát töltött le és megváltoztatta az alapértelmezett keresőt. nagyban nyomom a facet és amikor szerettem volna egy új lapot nyitni és valami mást állított be. segítsetek abban hogy hogyan állítsam viissza. UI.: Firefoxon csináltam

2016. okt. 10. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az szerintem vírus lesz.
2016. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer már jártam így a chromeon és akkor össze vissza nyomkodtam valamit és sikerül visszaállítani de most nem találok semmit
2016. okt. 10. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
van egy olyan sejtésem, hogy ez androidon történt
2016. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem. Widnows 8.1-en
2016. okt. 10. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetbe állítás:


Címsorba "about:support", majd enter, majd a jobb felső sarokban lévő visszaállító gomb. (Nálam refresh.)


Csak a nagyon buta vírusokon fog ez ki, a legtöbb azonnal visszatelepíti magát. Ne lepődj meg, ha ez történik.

2016. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sikerült visszaállítani
2016. okt. 10. 19:47
 7/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy hogyan de mintha valami hasonló módon mint ahogy az utolsó mondta. köszönöm
2016. okt. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!