Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# -ban a konzol futtatáskor...

Csabakka kérdése:

C# -ban a konzol futtatáskor egy ideje "összement", alig látni a betűket számokat. Nem állítottam semmit - hol lehetne visszaállítani normálisra, mint addig?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Fent, a konzol "fejlécére" jobbklikk, majd (a tálcára tétel, teljes méret etc. alatt) két szokatlan menüpontot találsz: Defaults (alapadatok), ez a második legalsó, ill. Properties (tulajdonságok), ez a legalsó. A magyar nevüket nem tudom, angol rendszert használok.

A Defaultsba (alapadatok/alapbeállítások) bemész, itt 4 menüpontot találsz. A második a betűméret. Itt ne tévesszen meg az ábra, a 8x12, 6x8, 12x8 stb. azt jelöli, hogy hány pixel méretűek legyenek a betűk. Az alap nekem a 8x12-es volt. Alkalmaz - és meg kellene, hogy oldódjon.

Vigyázz, mert ha a másikra (tulajdonságok) kattintasz, valószínűleg ott is fogod tudni ezt állítani, csak ott ha bezárod a konzolt és újra elindítod, visszaáll a "kicsi" betűkre.

Remélem, segítettem.

2015. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, visszaállt, magyarul, Alapadatok meg Tulajdonságok - vajon mitől állítódott el? Na, erre ne keressük a választ.
2015. jan. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!