Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Előfordulhat, hogy ön szoftve...

"Előfordulhat, hogy ön szoftverhamisítás áldozatává vált". Probléma leírása lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Pár napja letöltöttem az Windows live messengert az új gépemre, amin nem jogtiszta xp van. Kijött a "szoftverhamisításos bizé", újra tettük a gépet, de most nem merem leszedni megint az msn-t, mert kér hozzá egy olyat, hogy "Windows Update Agent 5.8. " valami! Ötletek, hogy mit csináljak?
2010. ápr. 25. 16:49
 1/9 BeerHunter ***** válasza:

Rendesen hekkelt windowst használj, ami azt hiszi magáról, hogy eredeti. Bármelyik torrentről leránthatod.

Vagy vedd meg:)

2010. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazándiból az msn-es problémára szeretnék megoldást találni, az xp-s dologra már találtam :)
2010. ápr. 25. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedj le msn portable-t. Azt nem telepíted hanem csak kicsomagolod.
2010. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2010. ápr. 25. 18:35
 5/9 BeerHunter ***** válasza:
Igazándiból az msn-es problémára szeretnék megoldást találni-> rendesen hekkelt win, nem beszél szoftverhamisításról->msn probléma oldódik meg.
2010. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Windows Update Agent 5.8? Telepítettem párszáz XP-t, MSN-t is, de ilyet még nem láttam... Khm. Vírus?
2010. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21.04-es válaszoló: ez akkor jött ki, amikor újra akartam tenni az msn-t, fel irányít a microsoft oldalára, hogy ezt le kell szedni, és csak utána fut tovább az msn.


A portables dolog sem jött még be, mert állandóan frissíteni akarja, mondjuk a 9-es verziót még nem töltöttem le. De már lassan ott tartok, hogy leszedem, aztán kijön megint az szoftverhamisítós dolog és ráteszem a gépre azt a linket amit találtam :D Legalább ez a dolog is meg lesz oldva.


Köszönöm a segítséget, megint csak!

2010. ápr. 26. 08:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Ejjj!


Hát nyilván ha nem a legutolsó verziót szeded le akkor frissíteni akarja. 8.5ös verziót elvileg nem engedik már fel a szerverek. Meg lehet kerülni de minek szenvedni.


Erre gondoltam:

Portable Windows Live Messenger 2009 (Build 14.0.8089.726)

[link]

2010. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Isten vagy!!!! Megoldódott, köszönöm :)
2010. ápr. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!