Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet nagyon kis méretűv...

Mivel lehet nagyon kis méretűvé tenni a video fájlt?

Figyelt kérdés
Van egy pár mp4 fájl, amiből az egyik 120 MB, a többi mind 700 fölött van. De felbontásilag, minőségileg és hosszra is mind ugyanolyanok mint a 120 MB-os, csak ezek máshogy lettek konvertálva. A fájlinfo is mutatja hogy vannak eltérések a tömörítésben, mivel lehetne ugyanolyanná tenni ezeket is?

2016. okt. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

átalakítani mindet a 120MB-s formátumára...


Ehhez nem kell sok logika szerintem.

2016. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ja csak mivel? amivel eddig próbáltam egyiknek sem lehet megadni mekkorára csinálja.
2016. okt. 13. 22:26
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Nem a 120 MB-t kell megadni, hanem az egyéb beállításokat (méret pixel x pixel), illetve a tömörítés mértéke, bit/sec illetve kép/sec. Ezeket kell ugyanolyanra beállítani, mint ahogyan vannak a megfelelő filmnél.

Természetesen a fájl méretét a film hossza is befolyásolja.

2016. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
... Ja, és hogy mivel? Valami jó konvertáló programmal, én például előszeretettel használom a fellelhető sokféle közül a FormatFactory-t, elsősorban azért, mert éppen az ilyen apró dolgok (tömörítés, minőség, és egyebek) elég nagy tartományban állíthatók benne.
2016. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!