Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A STEAM oldalon szeretném...

A STEAM oldalon szeretném megvásárolni az F1 2013 Classic Edition Pc játékot. Ez a folyamat hogyan történik és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy ezt a játékot lemezen kapom meg postai úton vagy az oldalról tölthetem majd le. A vásárlástól számítva mennyi idő múlva kapom meg vagy tölthetem le. Azt szeretném még tudni,hogy telepítés után a játékon belül az autók (CARS) mappában lévő c22....c23...c32....c33...c34...c35 mappák fájlok szerepelnek-e teljes mértékben mint a c13...c14.... c15.... me2.... fe2....stb.....mappákban van nem lehet hozzáférni. Azért érdeklődöm mert szeretném a kamera állást...stb megváltoztatni a c22....c23...c32....c33...c34...c35 autóknál. Köszönöm szépen a segítséget.
2016. okt. 14. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Le kell töltened a kliens, majd az letölti a játékot.


A vásárlás után egyből töltheted a játékot, amint lejön(és telepítette az extra dolgokat(dx stb) játszhatsz vele.


Úgyanúgy lesz mint bármely más telepítési metódusnál

2016. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átutalod a pénzt és letöltheted a játékot. 5 perc.

A steam oldaláról nem fogsz postán lemezt rendelni.

Ha máshonnan rendelted lemezen, valószínűleg ahhoz is lesz steam kulcs, amit aktiválnod kell. Mindkét esetben bekerül a játék a steam felhasználód könyvtárába, azaz bármikor letöltheted az adott játékot.

2016. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ebből sajnos nem tudtam meg az autókkal kapcsolatos dolgokat,hogy a letöltés után láthatóak lesznek e cars mappában a c22....c23...c32....c33...c34...c35 fájlok vagy csak a download mappa jelenik meg pack-1 és pack-2 mappa formájában amihez nem lehet hozzáférni mert azok NSF fájlok. Ebben tudsz nekem segíteni?
2016. okt. 14. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Sorrendben válaszoltam a kérdésekre
2016. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de 1-esnek írom nem az általam feltett kérdésre válaszoltál hanem általánosságban írtál a játékról....semmi részlet amire és választ szerettem volna kapni. Azt szeretném még tudni,hogy telepítés után a játékon belül az autók (CARS) mappában lévő c22....c23...c32....c33...c34...c35 mappák fájlok szerepelnek-e teljes mértékben mint a c13...c14.... c15.... me2.... fe2....stb.....mappákban van nem lehet hozzáférni. Azért kérdeztem mert egy rokonomnak meg van a játék de az övé krekkelt és neki nem szerepelnek az általam kérdezett mappák a játékban hanem diwnload abban pack 1 pack 2....ezek tartalmazzák a játék bövitett tartalmát ami NFS fájl és ezért nem lehet megnyitni hozzáférni kamera állást változtatni stb.Na ebben kértem a segítségedet mert megszeretném vásárolni a STEAM oldaláról.
2016. okt. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!