Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus laptop gyári vezérlői...

Asus laptop gyári vezérlői mennyire fontosak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csináltam egy Windows-visszaállítást és azt vettem észre, hogy a hangszóróból mostmár jön, ami kifér (nem valami magas, EQ-s) és nem változik a hangerő, hogy fejhallgatót csatlakoztatok. Ezen kívül semmit különbséget nem vettem észre. Gondolom, más driverek is hiányozhatnak, amit nem vehetek észre. Mennyire fontosak azok?



2016. okt. 15. 10:11
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Az Eszközkezelőben meg tudod nézni, ha valamelyik eszköz mellett sárga jelzés van, annak nincs fent az illesztőprogramja.

A gép alap működése szempontjából nem árt, ha minden driver fent van, mert akkor adja a maximumot.

2016. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Energiagazdálkodás, tapipad, billentyűzet speciális gombjai stb. Ilyesmiket kezelnek. Ebből az energiagazdálkodás a kritikus, mert a megfelelő driverek hiányában az akksi sokkal hamarabb le fog merülni-
2016. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Az eszközkezelőben minden rendben, szóval nem értem, hogy miért nem szabályozza már automatikusan a hangerőt. Egy F555lj modellről van szó, itthon elvileg nem kapni, teljesen megegyezik az X555 sorozat koncepciójával. SonicMaster van ráírva a gépre.
2016. okt. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!