Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TF2 ben kaptam egy csomó...

Péter BArnabás kérdése:

TF2 ben kaptam egy csomó achievementet meg tárgyakat és nem tudom hogy legálisan e?

Figyelt kérdés

felmentem egy mario kartos közösségi szerverre és ott lehetett mindenféle comandot beírni (pl hogy robottá változz vagy hogy mekkora legyen a fejed stb.) nem tudom pontosan de aszem a /cmds parancsal feljött oldalt egy menü és ott a lehtőségek közül számbillentyűkkel lehetet választani.

kipróbáltam az egyiket és elkezdet unlockolni csomó achievementet.

aztán amikor már leléptem a szerverről tele lett a hátizsákom tárgyakkal aminek örülök de nem tudom hogy ez legális e mert attól félek hogy letiltanak a játékból meg ilyesmi..

a tárgyakat beraktam azért a kasztokba de azóta nem játszottam..

am a szerver nevében benne volt hogy FREE ITEMS.


kérdés legálisan jutottam jó dolgokhoz vagy nem?



#Team Fortress 2 #legális #free items #közösségi szerver
2016. okt. 15. 16:53
 1/1 anonim válasza:
Szerintem már rengetegen használták azt a szerót szval max a szervert fogják letiltani... meg amúgy csgo meg payday 2-ben haverom olyan fájlokat cserélt ki hogy az összes achievmentje meglett. Szóval nem valószínű...
2016. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!