Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be tudom ezt valahol állítani...

Be tudom ezt valahol állítani a böngészőben/számítógépen?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ha be vagyok jelentkezve egy weboldalra, amin nincs "Emlékezzen rám" funkció, valahogy be tudom állítani manuálisan, hogy arról az oldalról ne léptessen ki?

2016. okt. 15. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. De minden böngészőben van jelszó megjegyző funkció, ami 1 kattintásos belépést tesz lehetővé.
2016. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a probléma igazából az, hogy egy oldalon én jóképű beállítottam a Google hitelesítést, amit nem lehet kikapcsolni, se újat generálni, így ha valami lesz a mobilommal, vagy újat veszek, akkor a bácsiknak biztonsági okokból 5 hétig tart, amíg kikapcsolják ezt a hitelesítő funkciót, hogy be tudjak lépni.

Ezt szerettem volna elkerülni valahogy.

2016. okt. 16. 00:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy rootolással készíthető komplett biztonsági mentés, de új telefon esetén nem valószínű, hogy a rootolás lesz az elsődleges cselekedetem :)
2016. okt. 16. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!