Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újrakódolni egy halom videófil...

Újrakódolni egy halom videófilet, kötegelve, automatikusan. Melyik program tudja ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kisebb videót (pl youtuberól letöltött, telefon által készített) kellene egységesítenem. Melyik program tudja ezt úgy megoldani, hogy megtartja az eredeti felbontás, de teljesen újrakódolja egy formátumba. Ha a forrásformátum ugyanaz, mint a cél, akkor is újrakódolja, mert van, ahol sérült a videó, és a seek nem működik.
2016. okt. 16. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
XMediaRecode is pl. (felvétel a várólistára)
2016. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

FFmpeg-et is kipróbálhatod.

[link]

A következő parancsosoros utasítással egy mappában lévő fájlokat konvertálja ugyanolyan néven, másik mappába, MP4 formátumba:

for %a in ("C:\Honnet\*.*") do ffmpeg -i "%a" "D:\Hova\%~na.mp4"

("C:\Honnet" és "D:\Hova" az útvonalak, más formátumhoz meg írd át a legvégén az "mp4"-et másra)


Jó kísérletezgetést!

2016. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönet.

XMediaRecode-t már megtaláltam a kérdés kiírásakor, tudja, amit kell, majd eljásztok vele, mert alap convertnél ugyanabba a formátumba, ugyanazzal a beállítással, mint az eredeti, 3x nagyobb eredményt produkál (viszont után már nincs seek probléma).

Majd az ffmpeget is megnézem, régen használtam, de parancssoros megoldáson nem is gondolkoztam (elég a céges parancssori f4szság, de ha muszáj, hát muszáj)

2016. okt. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!