Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LENOVO g550 törött kijelzövel...

LENOVO g550 törött kijelzövel hogyan tudnám ujra telepiteni? Win7 vot rajta, most frissitettem win10-re, de nagyon nem tetszik. Ja! és külsö monitort használok. Hogyan tudnám a boot menüt elöcsalogatni?

Figyelt kérdés
Az fn+f4,vagy fn+f???, na itt vagyok elakadva.

2016. okt. 18. 07:40
 1/4 tabaki ***** válasza:

„fn+f4,vagy fn+f???”


Miért pont fn+valami? Valaha nekem is Lenovom volt, emlékeim szerint a sima F2 meg talán az F12 játszott szerepet az ilyen jellegű matatásoknál, fn-nel együtt soha semmi. A külső monitor jelentőségét nem értem. Ha már van, használd nyugodtan.

2016. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:
Esetleg az lehet a külső monitor jelentősége, hogy sok gépnél a külső monitoron csak akkor jelenik meg a kép, ha elindult a Windows - merthogy a videokártya alapból oda nem ad képet. Emiatt aztán nehéz (ha nem lehetetlen) belépni a BIOS-ba.
2016. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igy van Lajos54! ez a probléma.. miután betölt a windows,csak utánna ad képet a külsö monitorra. Valakinek ötlet??????
2016. okt. 18. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás.! Szét kellett szedni a laptop kijelzöjét,és lehuzni a csatlakozókat.Igy rögtön átvált a külsö monitorra.
2016. nov. 6. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!