Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nektek tetszik, letöltenétek-e...

Nektek tetszik, letöltenétek-e a programomat?

Figyelt kérdés

Csináltam egy programot, az a neve hogy MYney. Bocsánat hogy most nem kezdem el részletesen leírni, mert csináltam hozzá egy "angol" nyelvű honlapot (előre is elnézést az angol nyelv) gyötrése miatt. Itt le is tudjátok tölteni kipróbálni. Ha tetszik, akkor pedig tudtok valamilyen +-t nyomni a home page alján.


Itt a honlap: [link]


És tényleg véleményekre lennék kíváncsi, ez nem reklám akar lenni, hanem kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok róla ill. fejlesztési javaslatokat is szívesen fogadok.


Előre is köszönöm!!!



2015. nov. 2. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt felejtettem el, hogy ez egy ingyenes Android app, ami sajnos nem érhető el a Play Store-ból, csak a honlap "Downloads" oldaláról :/
2015. nov. 2. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Angol oldal, de a program magyar


3 soron keresztül leírtad, hogy nem akarod leírni, hogy mit tud a program, mikor simán írhattál volna annyit hogy költségvetéstervező


Miért nem érhető el playen? elég kevés programot dobnak vissza


A design faék egyszerű, és nem jó értelemben

2015. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol tárolja az adatokat? Szerveren vagy kliensen? Ha szerveren, akkor mi mindent tárol? (Ezeket is le kéne írni az ismertetőbe.)


Az oldalról nem derül ki, milyen platformra készült az app, és mivel noname domainen van, már 2 okom is van rá, hogy ne töltsem le. (Ez nem támadás, csak a nézőpont miatt írom le.)


Valami design-t tényleg ráerőltethetnél, + lehetne sötét dizájn is, hogy ne folyjon ki a szemem, ha este használom.


A "Barcode"-ról pedig írhatnál bővebben, hogy hogy működik. De szerintem felesleges bonyolítani egy ilyen progit "2 step auth"-al, pláne, ha te is azt írod, hogy "mi van ha belép valaki? nagy ügy, átír pár számot".


Plusz jó lenne a gépelési/nyelvtani hibákat kijavítani a honlapon, ez is borzasztóan hiteltelenné tud tenni egy terméket.

2015. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért nem érhető el Play-en, mert azért fizetni kell, és amíg nincs külső visszajelzésem, addig inkább nem akarom spam-elni a Play-t.

A honlapot még a héten megpróbálom javítani.

Ha pedig a design-hoz akár paint-tel vagy bármivel tudnátok javaslatot mutatni, azt is nagyon megköszönném, mert már ez is nagy átalakításon ment át.

Ha pedig maga a program működéséről lenne valami észrevétel, azt is megköszönném, ha leírnátok.


Az eddigi válaszokat köszönöm szépen!

2015. nov. 2. 18:53
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha van valami a kérdéssel kapcsolatban, akkor privátban is nyugodtan írhattok.


Előre is köszönöm!

2015. nov. 2. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Design-t illetően a Google kiadványát lenne célszerű használni:

[link]


Egyébként ha magyar az app, akkor magyar oldalt csinálj hozzá, ha meg szeretnéd angolul is elérhetővé tenni, akkor szerezz valakit, aki tud rendesen angolul, mert az oldalad nyelvtanilag szörnyen helytelen, így kevésbé vehető komolyan.


Nekem amúgy a legfőbb problémám az egésszel kapcsolatban az, hogy számomra nem derül ki, hogy tulajdonképpen mit csinál az alkalmazás. Az, hogy "digital money counter" nem igazán utal olyan funkcióra, ami egy négy alapműveletes számológép tudásán túlmutat.


Jó lenne odabiggyeszteni egy rövid leírást, ami néhány mondatban elmagyarázza, hogy milyen igényeket elégít ki vagy milyen problémámra nyújt megoldást az alkalmazás.

2015. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!